XS
SM
MD
LG
XL
Hakkımızda

Sektörümüzde var olan eksiklikleri farkında olarak 2011 yılında kurulduk. Değerli müşterilerimize, otel, ev, iş yeri gibi yaşam ve çalışma alanlarında halı ve koltuk yıkama konusunda yardımcı olmaktayız. Gerek kurumsal gerekse bireysel müşterilerimiz için profesyonel ekibimiz ile daima en iyi şekilde ve kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Altına Zafer Halı Yıkama olarak imzamızı atacağımız her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile tamamlamayı görev bilen şirketimiz, bulunduğumuz sektörde kalite ve güven adına öncülük yapan firmalardan biridir.

Kaliteli hizmet için kaliteli ve güvenilir, alanında uzman bir kadroyla çalışmanın gerekliliğini biliyoruz. Bu sebeple, halı ve koltuk yıkama alanında uzman ekibimizle siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize daima var olan son teknoloji ile hizmet veriyoruz. Zafer Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere güvenilir ve ekonomik hizmet sunarak daima yanınızda olmak.

Halı ve Koltuk Yıkamada kullandığımız şampuanlar hiçbir alerjik reaksiyona sizleri maruz bırakmaz ve mikropları kesinlikle yok eder.


VİZYONUMUZ

Sektörümüzde var olan eksikleri uzman ekibimiz ve tecrübemiz ile tamamlamak, güvenilir bir marka olarak teknolojinin son ürünleri ile siz müşterilerimize en sağlıklı ve ekonomik hizmeti sağlamak, Zafer Halı Yıkama olarak belirlediğimiz vizyonumuzdur.


MİSYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sağlamaktır.

{alanbaslik}
© TÜM HAKLARI SAKLIDIR.Web: Efasis Yazılım
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım